Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

فروش خاک روف گاردن

 
فروش ویژه خاک مخصوص روف گاردن
خاک مخصوص روف گاردن

 

 

فروش ویژه خاک مخصوص روف گاردن با قیمت مناسب و ترکیب عالی  (پیت ماس NORTHERN  نن کانادا  ) 

 انتخاب خاک برای روف گاردن

 

خاک در روف گاردن یکی از موارد مهمی است که  برای انتخاب و آماده سازی آن باید دقت زیادی نمود چرا که خاک در روف گاردن دارای محدودیت هایی است که شامل موارد ذیل می باشد : 

1- وزن مخصوص خاک در روف گاردن  که باید سبک باشد 

2-  توانایی جذب آب بیشتر خاک در روف گاردن 

3- اگر چه می توان با کود دهی نیاز غذایی گیاهان را در روف گاردن برطرف کرد اما به دلیل مشکلات برای تعویض خاک در روف گاردن ،خاک در روف گاردن باید دارای مواد غذایی باشد که با گذشت زمان علاوه بر بهبود دانه بندی بتواند نیاز گیاهان را به مواد غذایی مرتفع نماید.

شرکت زاگرس نماینده فروش محصول پیت ماس NORTHERN  نن کانادا  این مشکلات را برای شما مصرف کنندگان عزیر مرتفع میسازد . با خرید این محصول و استفاده از آن در روف گاردن می توانید خاک مناسب  با انواع پوشش های گیاهی مناسب داشته باشید . 

توضیح محصول : 

90درصد این نوع پیت ماس از خزه های جنگلی کشور کانادا و مابقی شامل سنگ آهک دولومیت ، عامل مرطوب کننده ، عامل تقویت کننده بوده  و دارای اسیدیته PH حدود 6 و  بصورت کاملا استریل .

توصیه کارشناسی :

• از این پیت ماس برای ریشه دار کردن انواع قلمه ها و پایین آوردن PH خاک هایی که در آن درختان مثمر و غیر مثمر کاشته شده اند بصورت چالکود ، مرتب و سالیانه می توان استفاده نمود . 

• همچنین بافت درشت آن علاوه بر موارد فوق جهت ایجاد بستر و ریشه زنی کلیه بذور توصیه می گردد . 

• میزان جذب رطوبت این محصول 35 تا 45 درصد حجم است . 

• ظرفیت تبادل کاتیونی در 100 گرم پیت ماس 133 درصد است . 

• ظرفیت ذخیره آبی 16 تا 20 برابر وزن مواد خشک است . 

 

سایز : کیسه های 107 لیتری کمپرس شده معادل 214 لیتر 

***برای هر یک متر مکعب 4 کیسه مورد نیاز می باشد . ***

 

روف گاردن چیست,روف گاردن در تهران,روف گاردن چکاد,روف گاردن در ایران,روف گاردن چيست,روف گاردن درویشی,روف گاردن مشهد,روف گاردن هتل درویشی,روف گاردن شیراز,روف گاردن یعنی چی,روف گاردن,روف گاردن pdf