Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

فروش کود حیوانی

 
 فروش کود حیوانی
کود گاوی یا گوسفندی

 

 

فروش کود حیوانی گوسفندی و گاوی و مرغی در تهران و شهرستان ها با بهترین کیفیت برای درخت،گل،گلدان و باغ های میوه

 

کود حیوانی 

پوسیدگی کود حیوانی (دامی) سبب می گردد که از میزان بذر علفهای هرز و آلودگی به امراض و حشرات کاسته شود . 

رشد مطلوب گیاه و حصول حداکثر کیفیت و کمیت محصول نیاز به وجود مقدار کافی و متعادل از عناصر پرمصرف و کم مصرف در خاک است که در صورت عدم وجود این عناصر می توان بصورت کود حیوانی به خاک اضافه نمود . 

اثرات مختلف کود حیوانی ( دامی )

1- اثرات تغذیه ای مناسب 

2- اثر بر روی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک 

3- فعالیت های بیولوژیکی 

4- حاصلخیزی خاک 

کود حیوانی ابتدا در سطح خاک پخش می شود و با عمل شخم زدن با خاک مخلوط می گردد . 

بهترین زمان مصرف بسته به درجه پوسیدگی کود دارد . 

کودهای نپوسیده در فصل پاییز و کودهای پوسیده در بهار و قبل از کشت استفاده می شوند . کود حیوانی دارای دوام چند ساله بوده و اثر آن در خاک باقی می ماند . به طور میانگین می توان هر 4 سال یک بار استفاده کرد . که برای تأمین نیاز غذایی کفاایت می کند . 

تأثیر کود حیوانی بر روی خصوصیات فیزیکی خاک 5 الی 6 سال ادامه پیدا می کند . و حتی در بعضی مواقع 7 یا 8 سال اثرات مثبت کود باقی است . 

کود حیوانی به دلیل عدم عناص شیمیایی قابلیت تجزیه پذیری در محیط دارد و به همین دلیل می تواند روش خوبی برای رسیدن به اهداف توسعه کشاورزی باشد . 

مشخصات انواع کود حیوانی 

1- کود اسبی بذر علف هرز زیادی دارد که برای گیاهان اسید دوست کود مناسبی می باشد و درصد ازت بیشتری را دارد . کود اسبی برای گیاهان گلدار – سبزی – و گیاهان ریشه ای ، غده ای مناسب ترین کود می باشد . 

2- کود گاوی تعداد بذر علف هرز کمتری دارد که برای پرورش یونجه مناسب است . کود گاوی برای چمن کاری – گل کاری – نشاءکاری و نهال مناسب می باشد . 

3- کود مرغی مناسب برای پرورش نهال می باشد . 

4- کود حیوانی بلافاصله بعد از مصرف با خاک مخلوط کنید تا از هدر رفتن ازت آن جلوگیری بعمل آید . 

 

کود حیوانی برای درختان,کود حیوانی غنی شده,کود حیوانی پوسیده,کود حیوانی برای درخت,کود حیوانی چیست,کود حیوانی گوسفندی,کود حیوانی برای مرکبات,کود حیوانی قیمت,کود حیوانی تازه,کود حیوانی,کود حیوانی برای کاکتوس,کود حیوانی برای گلدان,کود حیوانی کبوتر,کود حیوانی برای گل,کود حیوانی گاوی,کود حیوانی بسته بندی شده,phکود حیوانی,فروش کود حیوانی در مشهد,فروش کود حیوانی در تهران,فروش کود حیوانی کرج,فروش کود حیوانی پوسیده,فروش کود حیوانی در اصفهان,فروش کود حیوانی اهواز,فروش کود حیوانی شیراز,فروش کود حیوانی در قزوین,فروش کود حیوانی تهران,فروش کود حیوانی فارس,فروش کود حیوانی,فروش كود حيواني قزوين