Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

خدمات مشاوره ، طراحی ، اجرا فضای سبز

 

 فروش کود حیوانی

خدمات مشاوره ، طراحی ، اجرا فضای سبز و معماری فضای سبز 

 

 

اگر در فکر احداث  و یا تغییر در فضای سبز خود هستید قبل از هر اقدامی با مشاورین ما تماس بگیرید تا با گرفتن ایده ای شما  تجربه ما در نهایت محیطی رویایی برای شما به ارمغان بیاوریم . 

محوطه  یک ساختمان به عنوان اولین مکان و فضایی که بازدید کننده در آن قدم می نهد از اهمیت بسزایی برخوردار است . فردی که برای اولین بار وارد مکان می شود با هر نگاه درباره محیط اطراف خود قضاوت می کند . 

گروه راهبران اکسیر پارس بعد از مشاوره و بازدید از محل پروژه با نظارت  و بررسی طولانی در جهت اجرای موفقیت آمیز مسائل زیادی را در نظر می گیرند از جمله :

1- ارائه ایده و نظرات مختلف قابل اجرا در زمین مورد نظر 

2- مشخص کردن میزان زمان انجام کار 

3- برنامه ریزی انجام کار 

4- استفاده از تیم کشاورزی خبره که شامل کشاورزی – یاغبانی – معماری و دکوراسیون و ... می گردد .  

5- تعیین بودجه لازم برای انجام پروژه 

اجرا و طراحی باغچه منازل 

شرکت راهبران پارس با بهره گیری از کارشناسان باغبانی و استفاده از ابزار آلات مدرن جهت ایجاد خاک مناسب ، جمع آوری علف های هرز خاک ، استفاده از کود مناسب و با کیفیت ، خاک مناسب زراعی برای کشت انواع گیاه و گل ، باغچه ای با رنگ های مختلف و متنوع با استفاده از اصول باغبانی درست برای شما فراهم می نماید . 

محوطه سازی شامل : 

1- اجرای آبیاری اتوماتیک 

2- طراحی و ساخت استخر و سونا 

3- کاشت و نگهداری چمن 

4- نورپردازی فضای سبز 

5- گلکاری و درختکاری 

خدمات فضای سبز شامل 

1- آبنما 

2- آلاچیق 

3- آبشار 

4- باربیکیو

5- آتیشکده 

6- برکه 

گروه راهبران اکسیر با تهیه آبنما و آبشار در فضای باز و بسته طبیعت کوچک را به شما هدیه کرده و آرامش را به منازل شما می آورند . 

ابزار کار ایجاد آبنما و آبشار مواردی نظیر کمپوزیت – فایبر گلاس – سنگ های طبیعی – صخره و شیشه می باشد که با نورپردازی و گیاهان طبیعی تزئین می گردد . 

 

 طراحی و اجرا فضای سبز,مشاوره طراحی اجرا فضای سبز,طراحی و اجرای فضای سبز,طراحی و اجرا فضای سبز مشهد,طراحی و اجرای فضای سبز ویلا,طراحی و اجرای فضای سبز در تبریز,طراحی و اجرای فضای سبز درمشهد,طراحی و اجرای فضای سبز روستایی,طراحی و اجرای فضای سبز در اصفهان